K2B-Media heeft dinsdag 28-02-2012 een brief van de BSA ontvangen (Business Software Aliance). Deze organisatie onderzoekt of bedrijven en instanties wel beschikken over de juiste software licenties. Wij maken de komende maanden deel uit van een grootschalig aangekondigde steekproef, hierdoor kunnen wij binnenkort een bezoek verwachten.
Wij beschikken over alle benodigde licenties van de software die wij gebruiken, we hoeven ons daarom dan ook geen zorgen te maken wanneer de controle zal plaatsvinden.
Ten minste één van onze klanten heeft ook een dergelijke brief van de BSA ontvangen. Heeft u ook een brief van de BSA ontvangen, laat het even weten. We kunnen dan even langs komen om te kijken of u beschikt over de juiste licenties voor jullie software.
Illegaal gebruik van software is diefstal van intellectueel eigendom en dus strafbaar. Uw bedrijf riskeert forse boetes en verantwoordelijken riskeren een strafblad.
Kijk voor meer informatie op de website van de BSA: http://www.bsaonline.nl